نامه مدیرعامل چادرملو به رئیس فدراسیون فوتبال در اعتراض به رای عجیب کمیته استیناف

نامه-مدیرعامل-چادرملو-به-رئیس-فدراسیون-فوتبال-در-اعتراض-به-رای-عجیب-کمیته-استیناف

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، در پی رای عجیب کمیته استیناف مبنی بر ۳ بر صفر شدن نتیجه دیدار تیم‌های استقلال ملاثانی و فجرسپاسی، علی عطایی مدیرعامل باشگاه چادرملو اردکان نامه‌ای در اعتراض به این رای به مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال نوشت. 

در این نامه آمده: همان‌گونه که مستحضرید پس از کش و قوس‌های فراوان کمیته استیناف رای تجدید نظر بازی استقلال ملاثانی و فجرشهیدسپاسی شیراز را اعلام و علی‌رغم آرا و مستندات کمیته محترم انضباطی، مبادرت به نقض آن و اعطای هدیه ۳ امتیازی به فجر نمودند؛ آن هم در کوران رقابت‌های لیگ دسته اول آزادگان و در شرایطی که ۴ تیم در رقابت تنگاتنگ برای صعود به لیگ برتر هستند.

باشگاه ورزشی چادرملو اردکان به عنوان یکی از ۸ تیم باقیمانده در جام حذفی و همچنین یکی از ۴ تیم دارای شانس صعود در لیگ دست اول، به شدت نسبت به این رای شائبه‌برانگیز علی رغم رای اولیه اعتراض دارد و معتقد است این رای موجب دلسردی مردم شریف و نجیب استان یزد و شهرستان اردکان خواهد بود.

بر همین اساس از آن مقام محترم به عنوان متولی فوتبال کشور تقاضا دارم به طور ویژه به این پرونده ورود کرده و اجازه ندهید روح رقابت و مبارزه در فوتبال ایران کشته شود. این گونه‌ها رای‌ها راه را برای اتفاقات مشابه در آینده باز کرده و موجب ترویج اعمال شبهه‌برانگیز در فوتبال خواهد بود. باشگاه چادرملو اردکان تاکنون پایبند به فوتبال پاک و خواهان تعیین نتایج در داخل زمین بوده و این پایبندی را به کامل‌ترین شکل ممکن اثبات نموده است.

لذا از جنابعالی به عنوان رکن عالی تصمیم گیری در فوتبال ایران و به منظور زنده نگه داشتن روح رقابت خواهشمند است دستور فرمایید تجدید نظر ویژه در این رای عجیب صورت پذیرد. پیشاپیش از بذل عنایت حضرت‌عالی کمال قدردانی را دارد.

 

ثبت نظر شما