تساوی چادرملو اردکان در مصاف با داماش

تساوی-چادرملو-اردکان-در-مصاف-با-داماش

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، تیم فوتبال چادرملو اردکان در رشت به مصاف داماش این شهر رفت که این بازی پر برخورد با تساوی بدون گل به پایان رسید. 

در نیمه اول توپ و میدان در اختیار چادرملویی‌ها بود و موقعیت‌های خوبی روی دروازه داماش ایجاد کردند. در اواسط نیمه اول ضربه سر محمد بختیاری به دست بازیکن داماش برخورد کرد که داور این صحنه را پنالتی اعلام نکرد. در این نیمه چادرملو یک گل هم زد اما داور بازی این گل را مردود اعلام کرد. 

در نیمه دوم بازیکنان داماش برای حداقل امتیاز بازی کردند و بارها برای انجام بازی تاخیری خود را روی زمین انداختند تا وقت بازی را بکشند. در همین نیمه یک ضربه بازیکنان چادرملو اردکان به تیر دروازه داماش برخورد کرد تا با بدشانسی این توپ گل نشود.

در این نیمه یک صحنه جنجالی به وجود آمد. توپ جمع‌کن‌های ورزشگاه توپ را به بازیکنان چادرملو اردکان نمی‌دادند که این موضوع با اعتراض محمد بلبلی روبرو شد اما داور بازی بازیکن چادرملو را اخراج کرد! 

در اواخر نیمه دوم داور در یک صحنه مشکوک و بحث برانگیز با دادن کارت قرمز مستقیم سیروس صادقبان را اخراج کرد. بعد از این صحنه آسیابان‌پور در حرکتی دیدنی موقعیت تک به تک بازیکن داماش را مهار کرد.

ثبت نظر شما