حضور پر رنگ شمشیربازان چادرملو اردکان در اردوی ملی

حضور-پر-رنگ-شمشیربازان-چادرملو-اردکان-در-اردوی-ملی

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی چادرملو اردکان، با توجه به نزدیکی رقابت‌های مهم آسیایی و بین المللی، فدراسیون شمشیربازی جمهوری اسلامی ایران اقدام به برگزاری اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی آقایان در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره نموده است و در این بین نام ۵شمشیرباز باشگاه چادرملو اردکان به چشم می‌خورد.

محمد فتوحی سابریست المپین این باشگاه همراه با سایر ملی پوشان در اردوی تیم ملی سابر که در کشور فرانسه در حال برگزاریست، به سر می‌برد و آماده حضور در جام جهانی اسپانیا، مسابقات قهرمانی آسیا و المپیک تابستانی پاریس می‌شود.

محمد اسماعیلی، بهنام بیک و امیرحسین موشحی ۳ اپه‌ایست و صدرا جهانی فلوریست ملی‌پوش باشگاه چادرملو اردکان نیز در اردوی تیم‌های ملی اپه و فلوره که با هدف آمادگی برای مسابقات قهرمانی آسیا در محل آکادمی ملی المپیک در حال برگزاریست، حضور دارند.

شایان ذکر است محمد اسماعیلی پیش از حضور تیم ملی اپه در مسابقات قهرمانی آسیا، به عنوان تنها نماینده تیم اپه ایران برای کسب سهمیه المپیک پاریس در مسابقات قاره‌ای انتخابی المپیک که اوایل اردیبهشت ماه سال جاری در ابوظبی امارات برگزار می‌شود، حضور پیدا خواهد کرد.

ثبت نظر شما