برگزاری جلسه مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتر با سرپرست والیبال

برگزاری-جلسه-مدیران-عامل-باشگاه‌های-لیگ-برتر-با-سرپرست-والیبال

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو،جلسه هماهنگی و هم‌اندیشی مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری با حضور علی عطایی مدیرعامل شرکت ورزشی چادرملو اردکان ،امیر شرافت مدیرعامل باشگاه شهداب یزد، احمد مددی مدیرعامل باشگاه پیکان و… با سرپرست و مسئولین فدراسیون والیبال و سازمان لیگ امروز (چهارشنبه ششم دی ماه) برگزار شد.

این جلسه به منظور فرارسیدن نیم فصل لیگ برتر‌ والیبال مردان با حضور آقایان وحید مرادی سرپرست فدراسیون والیبال،محسن ترابی سرپرست دبیری فدراسیون و رئیس سازمان لیگ، مهدی احمدی آذر مشاور و مدیر حوزه ریاست فدراسیون والیبال و مدیران عامل باشگاه‌های لیگ برتری برگزار شد.

علی عطایی مدیرعامل شرکت ورزشی چادرملواردکان در این جلسه اذعان داشت: باید خطای انسانی را تا جای ممکن کاهش دهیم. چرا اتوماسیونی برای باشگاه‌ها طراحی نمی‌شود؟ باید اتوماسیون مرکزی وجود داشته باشد که نامه‌ها را در آن جا دریافت کنیم. نیم فصل یک بازه زمانی است و نباید در این زمان دست باشگاه‌ها به دلیل شرایط اقتصادی بسته شود. جغرافیای لیگ وسیع و برنامه‌ریزی آن سخت است و مشکلاتی دارد. پارسال یک هفته میزبان و یک هفته میهمان بودیم اما امسال باید تیم را طی چند هفته به چند شهر ببریم. ۳ هفته میهمان و ۳ هفته میزبان هستم و این شکل درست نیست.

مرادی سرپرست فدراسیون والیبال در پاسخ به مدیرعامل باشگاه چادرملو گفت: فدراسیون والیبال هم به دنبال جدا کردن سازمان لیگ از فدراسیون هست مانند فوتبال اما به هر حال زمان‌بر است.

وی افزود: در سنوات گذشته پیش آمده بود که قراردادی ثبت می‌شد که یا کلاه سر بازیکن می رفت و نمی‌توانست حق خود را دریافت کند چون قراردادی با رقم کمتر ثبت شده بود و از سوی دیگر باشگاه هم ممکن بود متضرر شود. باید راهکاری برای آن یافت که باشگاه‌ها هم خلاف نکنند.
 

ثبت نظر شما