پایان جشنواره ملّی استعدادیابی بدمینتون نونهالان در اردکان

پایان-جشنواره-ملّی-استعدادیابی-بدمینتون-نونهالان-در-اردکان

جشنواره استعدادیابی بدمینتون ویژه پسران در دو بخش سنی زیر ۱۱ سال و بخش زیر ۱۳ سال به میزبانی باشگاه فرهنگی و ورزشی "چادرملو" خاتمه یافت.

طی این جشنواره که در محل خانه بدمینتون شهرستان اردکان واقع در سالن ورزشی سردار شهید جواد فتاحی و پس از دو روز به پایان رسید؛ ۴۹ بازیکن نونهال شامل ۱۷ بازیکن زیر یازده سال و ۳۲ بازیکن زیر سیزده سال از سراسر کشورحضور داشتند.

رقابت‌های رده سنی زیر یازده سال در ۴ گروه و مسابقات رده سنی زیر سیزده سال در ۸ گروه به‌صورت دوره‌ای برگزار شد که نفرات اول و دوم هر گروه به مرحله حذفی راه یافته و پس از برگزاری مصاف میان نونهالان، نفرات برتر حائز مقام شدند.

در رده سنی زیر ۱۱ سال؛ آقایان رادین بهمنی (#زنجان) و محمد طاها صابری (#یزد) به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و یاشار نوری (#اردبیل) و آرتین سعیدی (#البرز) مقام سوم مشترک را کسب کردند.

همچنین آقایان امیرعلی احمدلو (مرکزی) و سامان چراغی (#کرمانشاه) به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و محمد مکانیکی (#مازندران) و متین قاسمی (#خراسان_رضوی) مقام سوم مشترک را در رده سنی زیر ۱۳ سال کسب کردند.

لازم به ذکر است که امیرحسین بهجتی اردکانی از اردکان و برسام احدی از خراسان شمالی به عنوان فنی ترین بازیکنان زیر ۱۳ سال و زیر ۱۱ سال و همچنین حسین فتاحی اردکانی به عنوان بازیکن پرتلاش، با اخلاق و مستعد انتخاب شدند.

ثبت نظر شما