بیانیه باشگاه چادرملو درباره اتفاقات دیدار با مس سونگون

بیانیه-باشگاه-چادرملو-درباره-اتفاقات-دیدار-با-مس-سونگون

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، یک بار دیگر اظهارات سخیف و دور از ادب باعث شد تا فضای زیبای فوتبال و رقابت، چهره مکدری به خود بگیرد. این اتفاق تاسف بار بعد از بازی جاندار و زیبای دو تیم مس سونگون و چادرملو اردکان از سوی آقای یوسف بخشی‌زاده سرمربی تیم مس رقم خورد و ادبیاتی در مصاحبه ایشان به کار رفت که چیزی جز تاسف را باقی نمی‌گذارد. بدون در نظر گرفتن توهین‌ها و درگیری‌هایی که در این بازی از سوی کادرفنی تیم مس سونگون اتفاق افتاد موضوع نگران کننده، مرگ اخلاقیات از سوی سرمربی تیم میزبان بود که به جای درس اخلاق، بی‌اخلاقی را به منصه ظهور گذاشت.

گفتن عباراتی زشت یا به کار بردن لفظ فوتبال کثیف و ترویج بی‌اخلاقی فقط برای یک شکست؟! مربی‌ای که مدعی است 30 سال در فوتبال کار کرده برای یک باخت باید اینگونه بی‌پروا تهمت زده، توهین کند و بی‌اخلاقی نماید؟ آیا اینکه یک مربی جوان و بادانش سومین باخت متوالی را در خانه به این مربی تحمیل کرده باید اینگونه مورد بی‌مهری قرار بگیرد؟ این ادبیات سخیف و دور از شان محیط مقدس ورزش بدون شک فقط برای توجیه باخت خانگی بوده و قطعا دلیل دیگری ندارد.

فیلم بازی موجود است و شاهدان و ناظران آگاه، بیدار. موقعیت‌های گل تیم چادرملو در این بازی کاملا مشخص است و شاید اگر شانس با ما یار بود حداقل باید با 4 گل اختلاف این بازی را پیروز می‌شدیم اما اینکه یک مربی برای توجیه باخت تیم خود آسمان ریسمان بافته و به همه توهین کند اما پاسخی به ضعف‌های فنی خود ندهد پدیده تازه‌ای نیست.

با دیدن فیلم بازی کاملا متوجه خواهید شد که در چند صحنه مصدومیت‌های بازیکنان چادرملو اردکان به خاطر بازی بیش از اندازه خشن تیم حریف بود که گاهی به جای توپ، پای بازیکنان را هدف قرار می‌دادند به طوری که اتابک زارعی بازیکن چادرملو اردکان بعد از 5 دقیقه حضور در زمین، مصدوم شده و از زمین بیرون رفت!

باشگاه چادرملو اردکان ضمن قدردانی و حمایت کامل از کادرفنی و بازیکنان خود، پاسخ به اظهارات غیرورزشی سرمربی تیم مس سونگون را به محاکم قضایی خواهد سپرد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد!
 

ثبت نظر شما