واکنش باشگاه چادرملو اردکان به حواشی رخ داده در بازی با گچبرک مهریز

واکنش-باشگاه-چادرملو-اردکان-به-حواشی-رخ-داده-در-بازی-با-گچبرک-مهریز

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، در جریان دیدار تیم‌های فوتسال چادرملو اردکان و گچبرگ مهریز اتفاقات غیر ورزشی رخ داد که متاسفانه صحنه زیبای ورزش و رقابت را به شکل ناهنجاری تبدیل کرد که باعث رنجش دل ورزشکاران و ورزش‌دوستان شد. در همین رابطه مواردی وجود دارد که قابل بیان بوده و باید مسئولان امر به آن ورود کنند.

اول) در این بازی هواداران فهیم اردکانی تنها به تشویق تیم محبوب خود، چادرملو پرداختند اما متاسفانه برخی از بازیکنان و اعضای تیم میهمان اقداماتی انجام دادند که باعث تحریک هواداران شد.

دوم) در جریان بازی با وجود رقابتی که در زمین وجود داشت یکی از بازیکنان تیم میهمان متاسفانه با کلماتی شنیع و ناشایست یکی از اعضای تیم چادرملو را خطاب قرار داد که جرقه اصلی این حواشی از همین جا زده شد. این بازیکن با انجام فحاشی و ایجاد درگیری قصد داشت بازی را به درگیری بکشاند که خوشبختانه همه این اقدامات از نظر ناظر محترم بازی دور نمانده است.

سوم) میدان رقابت ورزشی همواره محلی برای احترام به رقیب بوده و ورزشکاران اخلاق‌مدار چادرملو اردکان این موضوع را نه در فوتسال بلکه در همه رشته‌ها بارها به منصه ظهور رسانده‌اند اما فحاشی و اقدامات دور از ادب یک بازیکن و همراهی سایر بازیکنان تیم میهمان باعث رقم خوردن اتفاقات تلخی شد که مایه تاسف است.

چهارم) باشگاه چادرملو اردکان ضمن احترام به همه رقبا، همواره اصل را بر رقابت توام با احترام گذاشته است. اخلاق‌مداری از اصول اصلی باشگاه چادرملوست و در همین رابطه با فرد متخلف که در کادر پشتیبانی تیم فوتسال چادرملو اردکان حضور داشت برخورد لازم انجام شد. امید است که مسئولان برگزار کننده مسابقات علاوه بر دقت بیشتر در برگزاری بازی‌ها، ضمن شناسایی عوامل متخلف، با آنها برخورد لازم را صورت دهند.

 

ثبت نظر شما