دیدار مدیرعامل باشگاه ورزشی چادرملو با فرماندار اردکان

دیدار-مدیرعامل-باشگاه-ورزشی-چادرملو-با-فرماندار-اردکان

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی چادرملو اردکان، علی عطایی مدیرعامل باشگاه ورزشی چادرملو در دیدار با فرماندار اردکان گزارشی از عملکرد فصل گذشته رشته‌های ورزشی باشگاه چادرملو ارائه و در ادامه به برنامه‌های فصل آینده این باشگاه اشاره کرد.

حسین سبزواری فرماندار اردکان نیز با اشاره به جایگاه و نقش ویژه ورزش در ایجاد نشاط و امیدآفرینی در جامعه از باشگاه چادرملو خواست که به سمت پرورش استعدادهای بومی بپردازند و نگاه ویژه‌ای به ورزش‌های پایه در اردکان داشته باشند.

سبزواری به جایگاه خاص اردکان و تدین مردمان اردکان پرداخت و خواست تا در باشگاه چادرملو به این موضوع توجه داشته باشند تا بازیکنان خوب بومی و غیربومی چادرملوی اردکان نسبت به این مسئله آگاه و آشنا باشند تا در میادین ورزشی و مسابقات بدانند که نام چه شهری بر پیراهن آنها نقش بسته است و در کنار فعالیت ورزشی، سفیران فرهنگی خوبی برای اردکان در مسابقات باشند.

در ادامه این دیدار با توجه به استعدادهای خوبی که در رشته شمشیربازی وجود دارد فرماندار خواستار تقویت این رشته ورزشی در اردکان شدند.

فرماندار اردکان به فراهم شدن زیرساخت‌ها برای میزبانی مسابقات چادرملو در اردکان پرداخت و خواست که چادرملوی اردکان در صورت فراهم بودن زیرساخت‌ها حتماً مسابقات خود را در اردکان برگزار کنند تا با حضور تیم‌های ورزشی، در اردکان و میزبانی زمینه‌های اقتصادی و فرهنگی و اجتماعی این رویدادها متوجه خود شهر اردکان باشد.
 

ثبت نظر شما