اشتباهات داوری پیروزی را از ساحلی‌بازان چادرملو گرفت

اشتباهات-داوری-پیروزی-را-از-ساحلی‌بازان-چادرملو-گرفت

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی چادرملو اردکان، از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران در ورزشگاه مملو از هوادار آزادی اردکان، دو تیم چادرملو اردکان و شاهین خزر رودسر از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف یکدیگر رفتند که تیم شاهین خزر رودسر با نتیجه ۷ بر ۴ در ضربات پنالتی به پیروزی رسید.

با شروع وقت اول دیدار و گذشت دقایقی از بازی گل اول بازی برای تیم چادرملو توسط محمد بهجتی به ثمر رسید اما ثانیه‌هایی بعد و بلافاصله بعد از شروع مجدد دیدار، شاهینی‌ها بازی را به تساوی کشاندند. در ادامه بازیکنان چادرملو باز هم به حملات پر تکرار خود ادامه داده و موفق به ثبت گلی دیگر توسط سید امین میرحسینی شدند تا وقت اول دیدار با پیروزی ۲ بر یک چادرملو اردکان به پایان برسد.

ساحلی بازان اردکانی وقت دوم بازی را نیز هجومی دنبال کردند اما با درخشش دروازه‌بان رودسری‌ها توپ ها یکی پس از دیگری دفع شد تا در نهایت بازیکنان شاهین کار را بار دیگر به تساوی بکشانند. در ادامه چادرملو با برگردانی زیبا از حمید مشتاقی باز هم از حریف خود پیشی گرفت ولی با گل ثانیه های پایانی بازیکنان حریف وقت دوم بازی با تساوی 3_3 به پایان رسید.

وقت سوم دیدار با درخشش دروازبان جوان چادرملو همراه بود سجاد عباسی ضربات پر تعداد شاهینی‌ها را به خوبی دفع کرد تا هادی فرهمند تیم چادرملو را یک بار دیگر از روی ضربه آزاد پیش بیندازد اما این بار هم رودسری‌ها بازی را بار گلی دیگر به تساوی کشیدند. ادامه وقت سوم دیدار با اشتباهات پر تعداد داوری به ضرر چادرملو پیش رفت و سید امین میرحسینی از تیم چادرملو به دلیل اعتراض به این تصمیمات از زمین مسابقه اخراج شد و بدین ترتیب با تساوی 4 _ 4 در وقت سوم، کار به وقت اضافه کشیده شد.

وقت اضافه این دیدار پرحاشیه بدون گل دنبال شد تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود. در ضربات پنالتی تیم چادرملو اردکان که تحث تاثیر اشتباهات پر تعداد داور قرار گرفته بود موفق به پیروزی نشد تا این دیدار با نتیجه ۷ بر ۴ به حریف خود واگذار کند.

ثبت نظر شما