بیانیه باشگاه چادرملو در واکنش به شایعات مطرح شده: قرارداد کرملاچعب قطعی و بدون بند مشروط است

بیانیه-باشگاه-چادرملو-در-واکنش-به-شایعات-مطرح-شده-قرارداد-کرملاچعب-قطعی-و-بدون-بند-مشروط-است

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، در پی انتشار عکس و خبر عقد قرارداد با رضا کرملاچعب در رسانه رسمی باشگاه چادرملو اردکان، شایعاتی به دلیل انتشار یک استوری از سوی این بازیکن در صفحه شخصی‌اش مطرح شد که این مسئله باعث شائبه‌هایی گردید. برهمین اساس در جهت تنویر افکار عمومی ذکر چند نکته لازم است:

۱. ارگان‌های رسمی باشگاه چادرملو در اینستاگرام، تلگرام و سایت رسمی باشگاه کاملا مشخص است. همانند همه باشگاه‌ها در سراسر دنیا وقتی خبری در رسانه رسمی منتشر می‌شود یعنی آن خبر رسمی، قطعی و قانونی است و اینکه به دلیل انتشار یک استوری که به خاطر سوتفاهم بازیکن مورد اشاره هجمه‌هایی علیه باشگاه به راه افتاده عجیب و غیرقابل باور است.

۲. باشگاه چادرملو اردکان در طول مدت فعالیت خود همواره خود را ملزم به رعایت قوانین با حفظ منافع باشگاه و مردم شریف اردکان دانسته و می‌داند و قطعا زیر بار هیچ قرارداد مشروطی نخواهد رفت. مساله مطرح شده به دلیل یک سوتفاهم بوده و باید اعلام کرد در قرارداد آقای رضا کرملاچعب بازیکن توانمند فوتبال کشورمان که سابقه خوبی در فوتبال دارد هیچ بند یا تبصره مشروطی وجود ندارد و ایشان از زمان عقد قرارداد که در حضور آقای عطایی مدیرعامل باشگاه چادرملو (که به دلیل فعالیت در باشگاه پرسپولیس به کلیه قوانین نقل و انتقالاتی اشراف دارند) امضا شده به صورت رسمی و قانونی بازیکن تیم فوتبال چادرملو محسوب می‌شود.

۳. به راه افتادن هجمه بی جهت علیه باشگاه چادرملو اردکان برای ما جای سوال دارد که چرا به خبر ارگان رسمی باشگاه توجه نشده و یک استوری در اینستاگرام برای برخی‌ها یک سند محسوب شده! این در حالی است که آقای کرملاچعب بعد از اینکه متوجه سوتفاهم به وجود آمده شد آن استوری را حذف و در استوری بعد تاکید کرد که این فصل در خدمت مردم شریف اردکان خواهد بود تا برای شادی دل آنها همراه با سایر بازیکنان تلاش کند.

۴. در پایان ذکر این نکته ضروری است که ضمن احترام به احساسات پاک هواداری که باعث شد از روز گذشته نگرانی‌هایی به وجود بیاید، تلاش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه چادرملو این است که همانند فصل گذشته در همه رشته‌ها نام اردکان بر بام ورزش ایران بایستد و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد. برای اطلاع هواداران عزیز و اصحاب محترم رسانه باید گفت که تمام تیم‌های باشگاه چادرملو اردکان با جذب نفرات کارآمد به دنبال این هستند تا نام چادرملو به عنوان یک قطب جدید در ورزش ایران مطرح شود و مطمئنا «هستیم بر آن عهد که بستیم.»

ثبت نظر شما