برتری پرگل ساحلی‌بازان چادرملو مقابل پارس جنوبی

برتری-پرگل-ساحلی‌بازان-چادرملو-مقابل-پارس-جنوبی

به گزارش روابط عمومی باشگاه ورزشی چادرملو اردکان، از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران در ورزشگاه مملو از هوادار آزادی اردکان، دو تیم چادرملو اردکان و پارس جنوبی بوشهر از ساعت ۱۷:۴۵ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان شاگردان علی رحیمی در تیم چادرملو اردکان با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی رسیدند.

چادرملو اردکان بازی را طوفانی شروع کرد و موفق شد وقت اول بازی را با دو گل هادی فرهمند و محمد بهجتی با پیروزی به پایان برساند. در ابتدای وقت دوم بازی اشتباه داوری، یک خطا در موقعیتی خوب نصیب تیم پارس جنوبی کرد که ریباند توپ دور شده توسط حسن سهرابی دروازه‌بان چادرملو را مجتبی نجفی برای پارسی‌ها تبدیل به گل کرد. در ادامه ساحلی بازان اردکانی به حملات پی در پی خود ادامه دادند و در اواخر وقت دوم بازی موفق به باز کردن دروازه پارس جنوبی توسط مجید رحیم‌پور شدند. بدین ترتیب وقت دوم بازی نیز با برتری اردکانی‌ها به پایان رسید.

در وقت سوم بازی شاگردان رحیمی در تیم چادرملو اردکان کنترل بازی را در دستور کار خود قرار داده و چشم به ضد حملات و اشتباهات بازیکان حریف دوختند. اردکانی‌ها در این وقت نیز با یک بازی حساب شده موفق به ثبت دو گل توسط هادی فرهمند و مجید رحیم‌پور شدند تا بدین ترتیب چادرملو اردکان با برد پر گل 5 بر یک از سد حریف قدرتمند خود بگذرد.

لازم به ذکر است به دلیل برگزاری اردوی تیم ملی، ادامه رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی تا اطلاع ثانوی به تعویق خواهد افتاد. گفتنی است از تیم چادرملو اردکان، مهدی شیرمحمدی به اردوی تیم ملی دعوت شده است.

ثبت نظر شما