فوتبال ساحلی چادرملو و امید به آینده درخشان

فوتبال-ساحلی-چادرملو-و-امید-به-آینده-درخشان

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، باشگاه چادرملو اردکان در راستای فعالیت‌های حرفه‌ای خود، با راه‌اندازی تیم فوتبال ساحلی موفق شد تا قطب جدیدی را در فوتبال ساحلی کشور معرفی کند.

استان یزد در سال‌های گذشته همواره موفقیت‌های زیادی در فوتبال ساحلی داشته و حالا چادرملو هم در این راه، موفق ظاهر شده است.

کسب عنوان چهارمی لیگ برتر فوتبال ساحلی در اولین سال فعالیت باشگاه چادرملو اردکان، این نوید را می‌دهد تا این باشگاه بتواند یک مدعی جدی و جدید برای کسب عنوان قهرمانی در فصل‌های پیش‌رو باشد.

تیم فوتبال ساحلی چادرملو که فصل گذشته با هدایت مسعود غلامی کار خود را آغاز کرده بود در این فصل زیر نظر علی رحیمی مربی نامدار فوتبال ساحلی که مربی تیم ملی هم هست وارد مسابقات لیگ برتر می‌شود و این امید وجود دارد تا جام قهرمانی این مسابقات، به ویترین باشگاه چادرملو اردکان اضافه شود.

این در حالی است که سعید پیرامون و موحد محمدپور دو بازیکن فصل گذشته چادرملو اردکان از اعضای اصلی تیم ملی در مسابقات بین‌المللی بودند.

گفتنی است باشگاه چادرملو اردکان در راستای توجه ویژه به نیروهای بومی، در رده جوانان و امیدهای فوتبال ساحلی در مسابقات کشوری همراه با تیمی بومی شرکت کرد تا پشتوانه‌سازی خوبی برای تیم بزرگسالان انجام شود.

ثبت نظر شما