یعقوبی: با آسایش کنار تیم کار کردم/هدفگذاری مدیرعامل بهترین نتیجه بود

یعقوبی-با-آسایش-کنار-تیم-کار-کردمهدفگذاری-مدیرعامل-بهترین-نتیجه-بود

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو، کامبیز یعقوبی سرمربی تیم چادر ملو اردکان پس از صعود به لیگ برتر والیبال، گفت: مسابقه بسیار سنگینی با رازین پلیمر داشتیم. قبل از مسابقه هم به بازیکنان گفته بودم که تیم رازین چیزی برای از دست دادن ندارد و این آخرین شانس این تیم برای صعود است و با تمام توان بازی خواهد کرد.

یعقوبی تصریح کرد: مسابقه بسیار قشنگی شد و من خودم هم لذت بردم. تماشاگران هم از این‌که این چنین مسابقه‌ای در لیگ دسته یک والیبال ایران برگزار می‌شود، لذت بردند.

وی با بیان این‌که نمره خیلی بالایی به فدراسیون والیبال می‌دهم که مرحله پلی‌آف حساس را به بهترین شکل ممکن برگزار کرد، گفت: به عنوان یک مربی با آسایش خاطر در کنار تیم کار کردم و باید از فدراسیون والیبال تشکر کنم، زیرا جز مسایل فنی دغدغه دیگری نداشتم.

سرمربی تیم چادر ملو اردکان در ارزیابی فنی این مسابقه توضیح داد: امروز در دفاع روی تور و دریافت اول خیلی خوب بازی کردیم، در مقابل تیم رازین هم در دریافت خیلی خوب کار کرد. نتوانستیم همانند همیشه سرویس بزنیم و دریافت رازین خوب به پاسور رسید. در مجموع رازین در حمله تیم چادر ملو را اذیت کرد هر چند در دفاع خیلی خوب کار کردیم اما نتوانستیم خوب حمله کنیم چون واقعا دریافت رازین خوب بود.

وی تاکید کرد: پلی‌آف یعنی حساسیت، هیجان و اشتیاق در تیم‌ها. من سال‌ها در سوپر لیگ بازی کردم اما مسابقه رازین و چادر ملو خیلی سنگین بود. به دو تیم تبریک می گویم، ۶ ماه بسیار سخت تمرین کردیم. هدف‌گذاری مدیرعامل تیم بهترین نتیجه بود و جا دارد از او تشکر کنم که واقعا حامی تیم بود. در طول مسابقات و تمرینات بهترین حمایت را داشت و هر چه لازم داشتیم در اختیار تیم قرار داد.

یعقوبی ادامه داد: امروز جواب زحمات تیم بیرونی چادر ملو را دادیم، چون یک تیم داخل زمین بازی می‌کند و یک تیم خیلی قوی در خارج از زمین وظیفه حمایت از تیم را برعهده دارد.

وی با تبریک ویژه به مردم اردکان که خیلی خوب از این تیم حمایت کردند، افزود: بازیکنان بدون شک با 100 درصد توان کار کردند تا به یک هدف که صعود به سوپر لیگ بود، برسیم. خدا را شکر به هدف دست یافتیم و باید با ریکاوری خوب به فینال برویم.

سرمربی تیم چادر ملو اردکان درباره ست پنجم و اینکه آنها با وجود پیش افتادن از حریف با امتیاز 10 بر 5 با مشکل روبرو شدند، یادآور شد: هر چه از والیبال و حساسیت‌های آن بگویم، کم گفتم. در یک لحظه تحت تاثیر سرویس تیم حریف قرار گرفتیم و دریافت مان به مخاطره افتاد و در ادامه حتی حریف از چادرملو پیش افتاد، اما در نهایت فاتح میدان سخت شدیم، البته ویدئوچک کمک خیلی ریزی هم به تیم اردکان کرد.

وی تاکید کرد: در این درخواست به اهمیت وجود ویدئو چک پی بردیم و اگر نبود نتیجه بازی چیز دیگری می‌شد که به دور از عدالت بود.

ثبت نظر شما