راز موفقیت والیبال چادرملو مقابل رازین پلیمر چه بود؟

راز-موفقیت-والیبال-چادرملو-مقابل-رازین-پلیمر-چه-بود

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو، کامبیز یعقوبی سرمربی تیم والیبال چادر ملو اردکان در خصوص پیروزی تیمش مقابل رازین پلیمر، اظهارداشت: مسابقات پلی‌آف سخت است و تیم‌هایی که به این مرحله می‌رسند تمام تلاش و قدرت خود را برای پیروزی به کار می‌گیرند. متاسفانه حساسیت بازی بالاست که همین موضوع در کیفیت بازی تاثیر می‌گذارد. فشار هم روی بازیکنان زیاد بوده که در ورزش حرفه‌ای این اتفاق طبیعی است.

یعقوبی ادامه داد: تلاش کردیم در حمله اسپک‌های خوبی بزنیم اما در ست دوم بازیکنان تصور کردند پیروز مسابقه شده‌اند و شل شدند به همین دلیل حریف به ما رسید و این ست را برد. روحیه‌ آنها برگشت و در ادامه کار برای چادر ملو سخت شد اما با تعویض‌ها و کمک بازیکنان جایگزین که خیلی به تیم کمک کردند، توانستیم روند بازی را تغییر دهیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در دفاع، توپ‌های برگشتی و حمله روز خوبی داشتیم اما در سرویس خوب نبودیم. رازین تیم خوبی است و بازی خوبی داشت. مسابقه بعدی هم سخت خواهد بود و مهم است که با ریکاوری خوب در مسابقه بعد بازی کنیم. زمانی می‌توانیم از پیروزی حرف بزنیم که در مسابقه بعد هم پیروز شده و به فینال راه یابیم.


ثبت نظر شما