یک گام تا صعود والیبالیست‌‌های چادرملو به لیگ برتر

یک-گام-تا-صعود-والیبالیست‌‌های-چادرملو-به-لیگ-برتر

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو اردکان؛ بازی‌های نخست مرحله نیمه رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال ایران، روز سه‌شنبه ۹ اسفند ماه با برگزاری دو دیدار در سالن فدراسیون والیبال پیگیری شد.

 

 در دیدار پایانی روز سه‌شنبه از ساعت ۱۸ تیم‌های چادرملو اردکان و رازین پلیمر تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، شاگردان کامبیز یعقوبی ۳ بر یک رازین پلیمر را شکست دادند تا با کسب اولین برد برابر این تیم، یک گام به مرحله فینال و صعود به لیگ برتر والیبال نزدیک تر شوند.

 

کامبیز یعقوبی در آغاز این بازی با ترکیب جهاندیده، ملابهرامی، نیک پور، حمیدی، فتحعلی، نژادصفری و سخاوی (به عنوان لیبرو) به مصاف رازین پلیمر رفت.

 

 والیبالیست‌های چادرملو در ست‌های اول ، سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۳ ، ۲۷ بر ۲۵ و ۲۵ بر ۱۷ پیروز شدند و تیم رازین پلیمر نیز توانست در ست دوم با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پیروز شود.

 

شایان ذکر است دیدار دوم تیم‌های چادرملو اردکان و رازین پلیمر تهران در مرحله نیمه نهایی، ساعت ۱۵ پنجشنبه ۱۱ اسفند ماه در سالن فدراسیون والیبال برگزار خواهد شد. چادرملو اردکان در صورت پیروزی در این دیدار موفق به راهیابی به مرحله فینال رقابت‌ها و صعود به لیگ برتر والیبال خواهد شد.

ثبت نظر شما