درخواست چادرملو برای برگزاری پلی‌آف والیبال به صورت رفت و برگشت

درخواست-چادرملو-برای-برگزاری-پلی‌آف-والیبال-به-صورت-رفت-و-برگشت

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو، علی عطایی مدیرعامل باشگاه در نامه‌ای به فدراسیون والیبال خواستار برگزاری دیدار‌های مرحله نیمه نهایی‌‌‌‌‌ لیگ دسته یک والیبال به صورت رفت و برگشتی شد.

عطایی با اشاره به جایگاه تیم چادرملو در صدر جدول مرحله مقدماتی‌، درخواست کرده است که بازی‌های مرحله نیمه نهایی به صورت رفت و برگشت برگزار شود تا تیم والیبال چادرملو اردکان با توجه به جایگاهش در مرحله مقدماتی بتواند از حق میزبانی خود استفاده مطلوب کند.

در قسمت دیگری از این نامه با توجه به حضور دو نماینده تهران یعنی تیم‌های رازین پلیمر و دخانیات در جمع چهار تیم مرحله نیمه‌نهایی، از فدراسیون والیبال درخواست شده در صورت مخالفت با برگزاری دیدار‌ها به صورت رفت و برگشت، مراحل نیمه نهایی و فینال رقابت‌ها جهت برقراری عدالت و انصاف در شهر‌های بی طرف و صاحب امکاناتی چون اصفهان، ارومیه و حتی تبریز و اردبیل برگزار شود.

شایان ذکر است مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان نیز با همتای خود در باشگاه چادرملو اردکان همسو و هم نظر بوده و مشترکا نامه‌ای به فدراسیون والیبال ارسال کرده‌اند.

سازمان لیگ والیبال پیش از این برنامه مسابقات نیمه نهایی لیگ یک مردان را در روزهای ۹ و ۱۱ اسفندماه به میزبانی تهران اعلام کرد و اکنون دو باشگاه شهرستانی چادرملو اردکان و گل‌گهر سیرجان امیدوار به تجدید نظر در این انتخاب جهت رعایت عدالت ‌‌هستند.

ثبت نظر شما