اعلام برنامه مرحله نیمه‌نهایی و فینال لیگ دسته یک والیبال کشور

اعلام-برنامه-مرحله-نیمه‌نهایی-و-فینال-لیگ-دسته-یک-والیبال-کشور

 به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو اردکان، دور برگشت مرحله نخست پلی‌آف مسابقات والیبال دسته یک مردان سه‌شنبه 25 بهمن‌ماه با چهار دیدار در شهرهای تهران (سه‌ دیدار) و نور پیگیری شد.

تیم‌های چادرملو اردکان، دخانیات، گل‌گهر سیرجان و رازین پلیمر که در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی موفق به شکست حریفان خود شده بودند، در دور برگشت نیز فاتح میدان شدند تا به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنند و بدین ترتیب تیم‌های اول تا چهارم گروه دوم مقدماتی در دور رفت و برگشت، در مرحله نخست پلی‌آف به پیروزی رسیدند و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کردند، و تیمی از گروه اول دور مقدماتی موفق به راهیابی به جمع چهار تیم نشد.

مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک مردان روزهای سه‌شنبه و پنج‌شنبه 9 و 11 اسفندماه با چهار مسابقه در سالن فدراسیون والیبال پیگیری خواهد شد و در صورت نیاز به مسابقه سوم، روز شنبه 13 اسفندماه تیم‌ها به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

در این مرحله تیم‌های چادرملو اردکان و رازین پلیمر با یکدیگر مسابقه می‌دهند و در دیگر دیدار مرحله نیمه‌نهایی، دخانیات و گل‌گهر سیرجان به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا برنده‌ها علاوه به صعود به دیدار نهایی سری A لیگ دسته یک مردان سال 1401، سهمیه لیگ برتر مردان سال 1402 به دست آورند.

لازم به ذکر است دیدارهای رده‌بندی و فینال این مسابقات به صورت تک مسابقه روز دوشنبه 15 اسفند برگزار می‌شود.

ثبت نظر شما