چادرملو ۴ - خوشه طلایی ۲/جشنواره گل اردکانی‌ها در هوای سرد

چادرملو-۴-خوشه-طلایی-۲جشنواره-گل-اردکانی‌ها-در-هوای-سرد

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو، از سری رقابت‌های هفته نوزدهم لیگ دسته اول امروز چادرملو اردکان و خوشه طلایی ساوه به مصاف هم رفتند که این بازی با برد پرگل نماینده شایسته اردکان به پایان رسید. چادرملو امروز با ترکیب حجت صدقی، میلاد محسنی، امید سام کن، پیمان شیرزادی، سعید محمدی‌فر، علی رستمی، رضا محمودآبادی، علی خدادادی، حسام صفی زاده، محمدامین اسدی و رضا دهقان وارد زمین شد.

در همان ابتدای بازی محمدامین اسدی با ضربه سر دیدنی دروازه خوشه طلایی را باز کرد. بعد از این گل نماینده ساوه حملاتی روی دروازه چادرملو به وجود آورد که با درخشش حجت صدقی دروازه نماینده اردکان بسته ماند. در ادامه رضا دهقان با ضربه‌ای دیدنی دروازه خوشه طلایی را برای بار دوم باز کرد. در اواخر نیمه اول تیم خوشه طلایی به گل رسید تا نیمه اول با نتیجه ۲ بر یک به سود چادرملو به پایان برسد.

در نیمه دوم دو تیم تعویض‌هایی در ترکیب خود داشتند. امید سام‌کن مدافع پیش تاخته چادرملو با ضربه سر دیدنی دروازه خوشه طلایی را برای سومین بار باز کرد. در ادامه علی خدادادی گل چهارم را به شکل زیبابی وارد دروازه خوشه طلایی کرد تا جشنواره گل اردکانی‌ها رقم بخورد. در اواخر بازی این خوشه طلایی بود که گل دوم خود را به ثمر رساند تا این بازی در نهایت با نتیجه ۴ بر ۲ به سود شاگردان سعید اخباری به پایان برسد. با این نتیجه نماینده اردکان در جدول رده‌بندی ۲۴ امتیازی شد تا روند رو به رشد تیم در جدول ادامه دار باشد.

ثبت نظر شما