حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره در تمرین چادرملو اردکان

حضور-مدیرعامل-و-اعضای-هیات-مدیره-در-تمرین-چادرملو-اردکان

به گزارش روابط عمومی شرکت ورزشی چادرملو، امروز آخرین تمرین تیم فوتبال چادرملو اردکان پیش از بازی با خوشه طلایی در زمین شماره ۲ ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد.

در این تمرین علی عطایی مدیرعامل باشگاه، مصطفی سیدرضایی رئیس هیات مدیره و هادی عباسی عضو هیات مدیره هم شرکت کردند و با کادر فنی و بازیکنان دیدار گرمی داشتند.

عطایی در سخنانی کوتاه از کادر فنی و بازیکنان به خاطر نتایج درخشان کسب شده در چند بازی اخیر تشکر کرد و اعلام نمود هیات مدیره با همه توان پشتیبان این تیم خواهد بود تا نتایج درخشان چادرملو اردکان در لیگ دسته اول ادامه پیدا کند.

سیدرضایی رئیس هیات مدیره باشگاه در صحبت‌هایی اعلام کرد همه اعضای تیم چادرملو عضو یک خانواده هستند و باشگاه تلاش خواهد کرد تا نتایج درخشان چادرملو ادامه‌دار باشد.

هادی عباسی دیگر عضو هیات مدیره هم ضمن آرزوی موفقیت برای تیم فوتبال چادرملو ابراز امیدواری کرد این تیم در ادامه راه بتواند نتایج خوب خود را ادامه دهد.

سعید اخباری سرمربی تیم فوتبال چادرملو از حضور مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه در تمرین امروز قدردانی و از حمایت‌های صورت گرفته از سوی مسئولان باشگاه تشکر کرد. پیمان شیرزادی کاپیتان تیم به نمایندگی از بازیکنان از تلاش های علی عطایی مدیرعامل باشگاه و سایر مسئولان تشکر و قدردانی کرد و گفت که این تیم در ادامه مسابقات حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

تیم فوتبال چادرملو فردا چهارشنبه در ورزشگاه شهید نصیری یزد به مصاف خوشه طلایی ساوه خواهد رفت. دیدار رفت ۲ تیم که در قم انجام شد با تساوی یک - یک به پایان رسید.

ثبت نظر شما