جلسه صمیمانه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل چادرملو اردکان با پیشکسوتان ورزش یزد

جلسه-صمیمانه-رئیس-هیات-مدیره-و-مدیرعامل-چادرملو-اردکان-با-پیشکسوتان-ورزش-یزد

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، در راستای هم‌افزایی و مشورت با بزرگان ورزش استان یزد، سیدمصطفی سیدرضایی رئیس هیات مدیره وعلی عطایی مدیرعامل باشگاه چادرملو اردکان در جلسه با حضور اعضای هیئت مدیره کانون پیشکسوتان فوتبال استان یزد حاضر شدند و نقطه نظرات پیشکسوتان استان را شنیدند.

در این جلسه احمد نارگونی، عباس دهقان، صادق شاکری، هادی عدالتخواه و مصطفی خلیلی از پیشکسوتان ورزش و فوتبال استان یزد حضور داشتند و به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

در ابتدای جلسه علی عطایی گزارشی از فعالیت خود در مدت ۵ ماه اخیر که به عنوان مدیرعامل در باشگاه چادرملو فعالیت می‌کند را به حاضرین در جلسه ارائه داد. در ادامه پیشکسوتان استان نقطه نظرات و موارد کارشناسی خود را برای بهبود شرایط باشگاه چادرملو در همه زمینه‌ها و ابعاد ارائه دادند. توجه به زیرساخت‌های استان، راه‌اندازی تیم‌های پایه در رشته‌های گوناگون برای کشف استعدادهای بومی، همفکری با پیشکسوتان و ... از جمله موارد مطروحه از سوی پیشکسوتان ورزش استان بود که با استقبال رئیس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه چادرملو اردکان همراه بود.

در این جلسه دوستانه پیشکسوتان استان یزد از زحمات صورت گرفته در باشگاه چادرملو اردکان تقدیر و تشکر کردند و ابراز امیدواری نمودند که با فعالیت‌های بیشتر، شرایط برای رشد هرچه بیشتر ورزش در استان یزد و موفقیت باشگاه چادرملو اردکان در رقابت‌هایی که در آن حضور دارد بیش از پیش فراهم شود.

در این جلسه صمیمی علی عطایی و سید مصطفی سیدرضایی ضمن تقدیر و تشکر از نظرات کارشناسانه پیشکسوتان ورزش استان اعلام کردند که با اهتمام هرچه بیشتر برای پیشبرد اهداف ورزشی در استان یزد تلاش خواهند کرد.

گفتنی است پیش از این جلسه‌ای هم با حضور سیدرضایی و عطایی با پیشکسوتان دلسوز ورزش اردکان انجام شده بود. قرار است این جلسات همفکری و مشورت همچنان ادامه داشته باشد تا نقطه نظرات کارشناسانه پیشکسوتان ورزش استان توسط مسئولان باشگاه شنیده و اعمال شود.

ثبت نظر شما