یعقوبی: گزارش نکردن حواشی بازی با دخانیات از سوی ناظر بازی شائبه برانگیز است

یعقوبی-گزارش-نکردن-حواشی-بازی-با-دخانیات-از-سوی-ناظر-بازی-شائبه-برانگیز-است

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، کامبیز یعقوبی سرمربی تیم والیبال چادرملو اردکان درباره اتفاقات بازی با دخانیات تهران در لیگ دسته اول والیبال، اظهارداشت: تمام اتفاقات از طریق دوربین آنالیزورمان ضبط شده و مستندات وجود دارد. بعد از اعتراض شدید تیم مقابل و حمله به داور، کمک داور، کشیدن تور، گرفتن کارت زرد و قرمز و توقف بازی به مدت ۲۰ دقیقه جالب است که ناظر بازی هیچ گزارشی از این اتفاقات نداده و فقط گزارشی علیه تیم ما به کمیته محترم انضباطی فدراسیون ارائه داده است.

سرمربی تیم والیبال چادرملو در ادامه با بیان اینکه وقتی صحبت‌های من را شنیدند قول دادند حتما به این موضوع رسیدگی می‌کنند، خاطرنشان کرد: صحبت من اینجاست چطور ناظر بازی که شاهد این همه تخلف بوده هیچ گزارشی علیه حریف ارائه نکرده است.

یعقوبی افزود: وقتی فیلم موجود است که نمی‌توانیم آن را کتمان کنیم. وقتی فیلم اعتراضات هست و گزارشی ارسال نمی‌شود این موضوع شائبه‌ای را ایجاد می‌کند. امیدوارم کمیته انضباطی با دیدن فیلم و خواستن دوباره ناظر و اینکه چرا تخلفات تیم حریف را ندیده بتواند درست و بهتر قضاوت کند چون مدارک و مستنداتی که از طریق ناظر بازی ارسال شده بود با وجود حجم زیادی از تخلفات که توسط تیم حریف صورت گرفته بود، روی تیم ما تمرکز داشت. 

وی عنوان کرد: در خصوص توقف ۲۰ دقیقه‌ای بازی هیچ اشاره‌ای نشده بود و می‌توانم بگویم ناظر بازی شاید حتی یک طرفه قضاوت کرده و هیچ چیزی از حریف گزارش نکرده بود به همین دلیل اعتراض کردیم که امیدواریم با دیدن فیلم رسیدگی و رای درست صادر شود.

ثبت نظر شما