دیدار صمیمانه رئیس هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه چادرملو با پیشکسوتان ورزشی اردکان

دیدار-صمیمانه-رئیس-هیات-مدیره-و-مدیرعامل-باشگاه-چادرملو-با-پیشکسوتان-ورزشی-اردکان

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، در پی سیاست باشگاه مبنی بر تکریم جایگاه پیشکسوتان ورزشی، سید‌مصطفی سید رضایی رئیس هیات مدیره و علی عطایی مدیرعامل باشگاه چادرملو اردکان در ضیافتی صمیمی میزبان پیشکسوتان ورزشی شهر اردکان بودند.

در این جلسه هم اندیشی پیشکسوتانی نظیر حسین صفار، مصطفی طارم، حسن ابراهیم‌زاده، مسعود شکاری، مصطفی خلیلی، علی طالبی، جواد ابراهیمی، امیر کوهپیمایی، محمدعلی بهجتی، حمزه شکاری، حمید تیموری و ... حضور داشتند.

در این دیدار صمیمی در ابتدا علی عطایی مدیرعامل باشگاه ضمن تقدیر از پیشکسوتانی که در این جلسه حضور داشتند دقایقی درباره فعالیت باشگاه چادرملو اردکان در رشته‌های مختلف صحبت کرد. در ادامه پیشکسوتان ورزش اردکان نقطه نظرات خود را درباره مسائل مختلف به اطلاع مدیرعامل باشگاه رساندند. دغدغه پیشکسوتان در این دیدار هم اندیشی، بهبود وضعیت ورزش در اردکان و ارتقای سطح کیفی رشته‌های مختلف باشگاه چادرملو بود و راهکارهایی هم ارائه شد.

بعد از اظهارات پیشکسوتان محترم اردکان، مدیرعامل باشگاه چادرملو به جمع بندی صحبت‌ها پرداخت و اعلام کرد که این باشگاه با همه توان و ظرفیت خود در ورزش در خدمت شهر اردکان و همشهریان خواهد بود و به توسعه فضای ورزشی در این شهر کمک خواهد کرد.

در پایان این دیدار، هدایایی به رسم یادبود توسط سیدرضایی رئیس هیات مدیره و عطایی مدیرعامل باشگاه چادرملو اردکان به پیشکسوتان اهدا شد و سپس حاضرین در کنار یکدیگر به صرف ناهار پرداختند.

ثبت نظر شما