اعتراض باشگاه چادرملو به محرومیت سرمربی والیبال

اعتراض-باشگاه-چادرملو-به-محرومیت-سرمربی-والیبال

به گزارش روابط عمومی باشگاه چادرملو، در پی اتفاقات رخ داده در جریان دیدار تیم‌های والیبال دخانیات تهران و چادرملو اردکان که روز جمعه ۲ دی ماه در خانه والیبال تهران برگزار شد، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در اقدامی عجیب رای به محرومیت  یک جلسه‌ای کامبیز یعقوبی سرمربی تیم چادرملو داد.

این در حالی است که به گواه فیلم‌ها و تصاویر موجود از این بازی، این کادر فنی تیم دخانیات بود که باعث به حاشیه کشیده شدن دیدار مقابل چادرملو شد‌. در ست چهارم در حالی که بازی به سود چادرملو در جریان بود، در اقدامی حاشیه‌ساز بطری آب از سمت هواداران تیم دخانیات به سمت بازیکنان نماینده اردکان پرتاب شد. این در حالی است که قرار بود طبق صورت جلسه هماهنگی پیش از بازی، تماشاگران در سالن تیم‌ها را تشویق نکنند اما این اتفاق رخ نداد و علاوه بر تشویق تیم دخانیات، بطری آب به سمت بازیکنان چادرملو هم پرتاب شد! 

موضوع به اینجا ختم نشد؛ اعضای کادر فنی تیم دخانیات که باعث به چالش کشیده شدن این بازی از انتهای ست سوم پس از رای داور به سود چادرملو بودند در ادامه با ورود غیرقانونی به داخل زمین، حمله به داور، کشیدن کمک داور به داخل زمین، کشیدن تور و ... باعث شدند تا روند بازی از شرایط عادی خارج شود. اعضای تیم دخانیات بارها باعث توقف بازی شدند و حتی سرمربی این تیم در اقدامی عجیب کلاسور خود را به داخل زمین پرتاب کرد تا بازی برای دقایق زیادی علاوه بر توقف، به حاشیه هم کشیده شود.

نکته عجیب اینجاست طبق پیگیری‌ها مشخص شده ناظر بازی هیچ گونه گزارشی از حواشی ایجاد شده توسط کادر فنی و تعدادی از بازیکنان تیم دخانیات ارائه نداده که این موضوع باعث به وجود آمدن شبهاتی شده است!

باشگاه چادرملو اردکان حق پیگیری این مسئله و دفاع از صیانت سرمربی محترم تیم والیبال خود را تا آخرین لحظه پیگیری خواهد کرد تا حق و حقوقی در این میان تضییع نشود. امیدواریم کمیته انضباطی محترم فدراسیون والیبال با یک رای عادلانه اجازه ندهد که در این بین حقی پایمال شود.

ثبت نظر شما