صدرنشینی «چادرملو» تا پایان مرحله دوّم

صدرنشینی-چادرملو-تا-پایان-مرحله-دوّم

دوّمین مرحله از بیست‌وششمین دوره رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور در بخش بانوان با پیشتازی و صدرنشینی تیم «چادرملو اردکان» به پایان رسید.

‌طی این دوره که هفت تیم و 150 ورزشکار به میزبانی مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران با یکدیگر جدال کردند؛ تیم «چادرملو اردکان» در مجموع با کسب 515 امتیاز بر سکوی نخست مسابقات در پایان مرحله دوّم ایستاد.

"فرزانه فصیحی" در ماده 100 متر و ماده 200 متر، "کژان رستمی" در ماده 400 متر، تیم 4 در 100 متر امدادی با ترکیب "فائزه آشورپور"، "فرزانه فصیحی"، "ساناز امیری‌پور" و فاطمه ادبی، "پریسا عرب" در ماده 5000 متر، "سحر ضیایی" در ماده پرتاب نیزه، "شهلا محمودی" در ماده 400 متر با مانع، "مهدیه زعیمی" در ماده پرش‌ارتفاع، "مریم محمودی" در ماده 800 متر، "پریسا عرب" در ماده 10000 متر و تیم 4 در 400 متر امدادی با ترکیب "کژان رستمی"، "ثمین جعفرزاده"، "شهلا محمودی" و "مریم محمودی" قهرمان شدند و مدال طلا را تصاحب کردند.

"سمیرا کردعلی" در ماده پرش با نیزه، "پریچهر شاهی" در ماده 1500 متر و ماده 10000 متر، "مریم کاظمی" در ماده پرش‌سه‌گام و "مهلا محروقی" در ماده پرتاب دیسک نیز مدال نقره را به ارمغان آوردند.

همچنین"ساناز امیری‌پور" در ماده 100 متر و ماده 200 متر، "فاطمه خدایی" در ماده پرش با نیزه، "ثمین جعفرزاده" در ماده 400 متر با مانع، "فاطمه محیطی‌زاده" در ماده پرش‌ارتفاع، "زهراء نجفی" در ماده پرتاب دیسک و "مهدیه زعیمی" در ماده پرش طول ضمن کسب مقام سوّم، مدال برنز را  بر گردن آویختند.

ثبت نظر شما