آیین تجلیل از مقام‌آوران شمشیربازی استان یزد

آیین-تجلیل-از-مقام‌آوران-شمشیربازی-استان-یزد

در پایان مسابقات قهرمانی شمشیربازی استان یزد که با حضور تیم «چادرملو اردکان» و دیگر نمایندگان شهرستان‌ها برگزار شد؛ طی مراسمی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان و معاون استاندار از مقام‌آوران این رقابت‌ها با اهدای مدال و احکام، تجلیل به عمل آمد.

ورزشکاران «چادرملو اردکان» در این رقابت‌ها که با حضور 130 شمشیرباز استان در سه اسلحه برگزار شد، رتبه‌های برتر در بخش دختران و پسران را از آنِ خود کردند.

بر این اساس در اسلحه فلوره بزرگسالان و نونهالان (بخش دختران) هر سه سکو متعلق به شمشیربازان اردکانی بود؛ "زهراء کارگر"، "حمیده چاه‌متکی" و "فاطمه حیدری" در رده بزرگسالان و "نازنین فتاحی"، "مژده افخمی" و "مهزاد قطب‌زاده" در رده نونهالان رتبه‌های اوّل تا سوّم را کسب کردند.

در اسلحه اپه طی رده نونهالان "محیا کارگر" قهرمان شد، "سحر پورطحان" در بخش نوجوانان بر سکوی دوّم ایستاد و "زهراء عیدی شاطر" جایگاه سوّمی را به خود اختصاص داد.

در مسابقات بخش پسران نیز شمشیربازان تیم «چادرملو» افتخار آفریدند؛ "احمد کارگران" و "محمد علی خاکزار" در اسلحه اپه بزرگسالان به مقام سوّم مشترک رسیدند و در رده نوجوانان "محمد علی خاکزار" و "علی نمازی" بر سکوهای اوّل و سوّم ایستادند.

همچنین "محمد حسین جعفری" در اسلحه فلوره رده سنی بزرگسالان قهرمان شد و طی رقابت‌های رده نوجوانان در همین اسلحه، "حامد شاکر" و "سینا سرافراز" جایگاه سوّم مشترک را به دست آوردند.

ثبت نظر شما